Програма вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти

До уваги здобувачів освіти! Просимо ознайомитися із Програмою вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова під час освітнього процесу в навчальному закладі, що поширюєтеся на всіх учасників освітнього процесу під час перебування в закладі освіти та на його території. Програму розроблено відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах та закладах освіти», затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 №1669. Усі учасники освітнього процесу повинні дотримуватися правил внутрішнього розпорядку та інструкцій, які діють в університеті.

hqdefault