005 iMoodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) - це модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, студентам та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, зокрема дистанційного. Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка як структурний підрозділ УДУ імені Михайла Драгоманова використовує Moodle для навчання студентів і в комп'ютерних класах навчального закладу, і для самостійної роботи вдома.

https://moodle.udu.edu.ua

 

   Реєстрація в системі moodle.udu.edu.ua відбувається з використанням корпоративного облікового запису. У випадку виникнення проблем зі входом зверніться до модератора факультету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

     Замовлення дистанційного курсу здійснюється через послугу "Замовити курс" стартової сторінки системи дистанційного навчання moodle.udu.edu.ua (головне меню ліворуч/для викладачів)

     На допомогу викладачам в організації дистанційного навчання Центром цифрових освітніх технологій УДУ імені Михайла Драгоманова створено:

 

Електронний журнал

nmu.udu.edu.ua

ПС-журнал успішності - WEB (для викладачів)

ПС-журнал успішності - WEB (для студентів)

Вхід до журналу реалізується через корпоративну пошту або особистий обліковий запис викладача.

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.