Студентський парламент факультету
![IMG 20240412 215946](/images/1_Аконкурс_СНР/IMG_20240412_215946.jpg)
Я, Маргарита Самойлюк, студентка, сумлінно навчаюся, маю активну громадянську позицію, купу захоплень та вподобань. Проте є найцінніше – Студентський парламент факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.
Оскільки я перший представник студентів на факультеті, то щиро вважаю, що нашу діяльність повинні коментувати тільки вони, студенти. Отож, опитавши студентів, підготувала для Вас ось такий відгук. Приємного читання!
«Що для нас студпарламент? Це дуже крута штука, яка допомагає не помирати від нудьги в університеті. Бути членом цієї команди – дуже почесно, бо студпарламент – це місце для творчості, розвитку та самореалізації, шанс досягати цілей і ставити ще вищі; це люди, до яких можна звернутися за порадою, попросити про допомогу, адже знаєш, що завжди отримаєш підтримку. Надзвичайно приємно бути частиною чогось великого, адже укрфіл – це єдина родина, яка втілює в реальність, здавалося б, неможливі речі, і не передати словами, як цінно, коли когось приваблює те, що ти робиш. Ми сила!»
Запрошуємо разом із нами творити, надихати та втілювати проєкти саме тебе! Хочеш активне студентське життя? Тоді тобі до нас, у люблячу родину укрфілу!)
![87382462 572330650020989 8813932555418992640 n](/images/Актив_Соня/87382462_572330650020989_8813932555418992640_n.jpg)
![79271108 517168338870554 5735164474248134656 n](/images/Актив_Соня/79271108_517168338870554_5735164474248134656_n.jpg)
![89831494 578554399398614 3407318910217748480 n](/images/Актив_Соня/89831494_578554399398614_3407318910217748480_n.jpg)
![89914956 562572434357568 1917358484236533760 n](/images/Актив_Соня/89914956_562572434357568_1917358484236533760_n.jpg)
![90044952 206869333877348 3906099930522976256 n](/images/Актив_Соня/90044952_206869333877348_3906099930522976256_n.jpg)
![5](/images/Актив_Соня/5.jpg)
![7](/images/Актив_Соня/7.jpg)
![9](/images/Актив_Соня/9.jpg)
![11](/images/Актив_Соня/11.jpg)