3WjLW4V66WWrFLMBxhvk3J2T57tdn7y3NwEzOZgY

19 квітня 2023 року на базі кафедри культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», в якій взяли участь 76 студентів усіх факультетів та навчально-наукових інститутів нашого університету. За результатами знавців української мови журі Олімпіади визначило таких переможців: нагородити дипломом І ступеня: Владімірову Софію Дмитрівну, студентку 1-го курсу факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського (група 12кул4), викладач – проф. Шевчук С.В.; нагородити дипломом ІІ ступеня:

Соловей Єлизавету Андріївну, студентку 1-го курсу Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування (група 1М), викладач – доц. Дияк О.В.;

olimpiady19 квітня 2023 на факультеті пройшла олімпіада для студентів спеціальності 061 «Журналістика». Охочих перевірити свої знання і позмагатися з колегами і колежанками виявилося чимало – 24 студенти. Учасники виконали тестові завдання і написали есе. Перевіривши роботи, ми із задоволенням оголошуємо переможців, які вирвалися вперед за сумою балів: перше місце – Микола Смірнов, друге місце – Анастасія Шостак, третє місце – Іванна АрестановаКрім переможців, ще відзначаємо Данила Панченка (за виконання тестових завдань), Дар’ю Горбатюк і Юлію Кишковську (за есе) і всіх, хто за сумою балів дуже наблизився до трійки переможців, це Анастасія Костенко, Іванна Колодич, Юлія Ханик, Карина Поліщук і Дар’я Лудан.

1

9 листопада в День української писемності та мови на всіх континентах планети стартують два міжнародних конкурси: Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка та Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, до участі в яких долучаються мільйони школярів, учнів профтехосвіти та військових ліцеїв, студентів України та навчальних закладів багатьох країн світу. Конкурси передбачають підвищення статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, зацікавлення постаттю і творчістю національного генія Тараса Шевченка.

DSC 0077

Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки. Урочисте відкриття олімпіади оголосив декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, доктор філологічних наук, професор А. В. Висоцький, який передав учасникам теплі вітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка НАПН України В. П. Андрущенка.

ORFF0T0ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури. 

Запрошуємо студентів-переможців І етапу до участі в ІІ етапі олімпіади, який відбудеться на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова

Анкета учасника

Інформаційний лист

 

DSC 0577

Відповідно до наказу МОН України №1572 від 6 грудня 2017 року та наказу НПУ імені М.П. Драгоманова №57 від 26 лютого 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н. р. з української мови та літератури, що тривав із 16 до 18 квітня. В олімпіаді взяли участь 66 учасників із різних класичних та педагогічних вищих навчальних закладів України. На факультеті було створено належні умови для проведення олімпіади, перебування учасників, а також перевірки робіт журі з професорсько-викладацького складу університетів України. Учасники мали змогу продемонструвати свої знання з української мови та літератури. Завдання були різного змісту та складності.

350x217 6094d92e29628Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 року № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова затверджено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови і літератури. 

Інформаційний лист

Анкета учасника

Список учасників

Сторінка 1 із 2