Розклад літньої екзаменаційної сесії студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка денної форми навчання 2023-2024 н.р.

1 курсу бакалаврів

2 курсу бакалаврів

3 курсу бакалаврів

4 курсу бакалаврів

1 курсу магістрів

До уваги викладачів та випускників факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова! Публікуємо розклад підсумкової атестації студентів 4 курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей Середня освіта «Українська мова і література», Філологія «українська мова та література», Журналістика «Видавнича справа та редагування» у 2024 році для студентів денної форми навчання та заочної форми навчання. Нагадуємо, що підсумкова атестація студентів 4 курсу відбуватиметься в дистанційній формі. Бажаємо успіхів на фінальному шляху до здобуття вищої освіти та отримання омріяного диплома!

1 student reading books library 23 2147844671 iРозклад підсумкової атестації бакалаврів 2023 року факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка  

денної форми навчання    

заочної форми навчання

Тимчасовий розклад навчальних занять студентів денної форми навчання факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка у І семестрі 2023-2024 н. р.

1 курсу бакалаврів

2 курсу бакалаврів

3 курсу бакалаврів

4 курсу бакалаврів

магістрів першого року навчання

магістрів другого року навчання (постійний розклад)

udalenkaРозклад навчальних занять бакалаврів 2 курсу заочної форми навчання факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського деожавного університету імені Михайла Драгоманова в ІІ семестрі 2022-2023 н. р. можна знайти тут

Сторінка 1 із 20