"І в голові, і в серці – укрfeel", – гасло, яке навіки закарбується в пам'яті випускників нашого факультету разом із приємним присмаком спогадів про цікаві лекції і семінари, неймовірні пригоди з університетськими друзями, досягнення. 25 січня 2024 року випускники-укрфілівці отримати дипломи магістрів! Урочистості відбулися в блакитній залі головного копрусу УДУ імені Михайла Драгоманова. Щиро вітаємо вас із цим святом! Бажаємо безупинно, беззаперечно і безперешкодно рухатися вперед до мети, здобувати нові перемоги й завжди відчувати підтримку і турботу. Нехай вам таланить на життєвому шляху. У добру путь! З вами було тепло й затишно на факультеті. І пам'ятайте – ми вас випускаємо, але не відпускаємо!

359832966 3102280346743789 4706947372095738500 n12 липня 2023 року біля пам'ятника Андрію Малишку відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, а після - традиційно підкинули догори шапки-бонетки. Бакалаври, які вступили 2019 року до нашого університету, мабуть, останні, хто побачив справжнє студентське життя: очно вчилися та складали іспити, під час перерви їли в "Матусиній кухні", а дехто навіть може похвалитися відвідуваннями занять у спорткомплексі. Багато всього було, а попереду – більше. Студенти дякували викладачам за все. Голова студентського парламенту факультету Євгенія Дубова зауважила: "Ви нас учили любити. Рідну мову, свою справу, країну та одне одного. Вчили завжди знаходити слова, які потрібні саме в цей момент.

329241536 3320384428290586 8592326473180427484 nДякуємо, що  розділи з нами цей день! Вступаючи у 2017 році на факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, юні, ще зовсім не свідомі пташата, явно не розуміли, який цінний досвід на них чекає. Ми пройшли разом тернистий шлях упродовж 5,5 років. Зустрічалися  в авдиторіях на лекціях,  від вас ховали шпаргалки на перших іспитах, в поті чола готувалися до коловіумів, вчили під кафедрами вірші, захищали страшні і не зовсім зрозумілі на той момент нам старослов'янську мову та історичну граматику. Вчилися публічно виступати, писати наукові роботи, захищати їх, вчилися навіть ставити серйозні конкурентні запитання на наукових конференціях. 

бакалаври7Сучасні події в країні змінюють хід історії, наше сучасне та майбутнє. Але все ж є незмінні речі. Однією з них є традиційні випуски наших бакалаврів. Ось і цьогоріч дипломи отримали десятки вчителів, філологів, журналістів. Ми з теплом згадуємо кожного з вас, адже наші цьогорічні випускники - яскраві, цікаві, унікальні люди. І кожен з вас, ми впевнені, залишив свій слід в історії нашого факультету! Наші випускники теж поділилися тими враженнями, які вони пережили протягом 4 років навчання. І, судячи з усього, вони були незабутніми! Ви – вже історія нашого факультету. Любимо і цінуємо кожного з вас! Переглянути відео 

випускТепер офіційно не студенти! Нещодавно наші магістри остаточно розпрощалися зі студентським життям і відправилися у вільне плавання підкорювати вершини. Вони не хвилюватимуться за заліки та екзамени, за курсові та магістерські - це все вже позаду. Тепер у них розпочинається новий етап життя. Ще один важливий крок зроблено, закінчено виш. Ще одну сходинку до вершини успіху і благополуччя пройдено. Бажаємо, щоб і подальше просування по цій драбині власного зростання було таким же успішним. Нехай життєвий професійний шлях буде легким і безперешкодним, а удача завжди супроводжує вас. Переглянути відео 

photo-327

     Вітаємо вас, дорогі випускники! Далі - нові перспективи, нові горизонти, нові досягнення. Щасти вам у всьому! У добру путь! Бажаємо неймовірних успіхів, здоров'я, фахового зростання! Натхнення вам, сил, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і будь-яких планів! Всього найкращого і щедрої долі! Ми пишаємося кожним із вас! Це одна із найважливіших подій в житті і вирішальний момент у долі кожного. Всі дороги відкриті, все необхідне для реалізації планів, амбіцій отримано в багаж знань. Бажаємо ентузіазму, грандіозних цілей, великих проєктів, щоб все, що було задумано, стало дійсністю. Нехай супроводжують любов та удача. Фото – Мирослави Котюги.


65842518 2301643176537666 112888280457936896 n

      Вітаємо, дорогі наші випускники! Завершується черговий знаковий етап вашого життя: ви з успіхом пройшли підсумкову атестацію та впевненою ходою рухаєтеся далі, у світ професійного зростання, кар’єрних злетів і особистих перемог. Упевнені, що навчання нашому університеті назавжди залишиться палким спогадом про веселі студентські роки у ваших серцях. Дорогі наші випускники! Ви – гордість навчального закладу, люди, від яких залежить майбутнє нашої держави. Тож хай ваша дорога життя буде легкою та цікавою, сповненою неперевершених звершень! Хай особисті надбання та скарби душі – доброта, щирість, совість – допоможуть впевнено досягати нових вершин. Натхнення вам, наполегливості, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!

 

  

Сторінка 1 із 2