Відповідно до Листа державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 15.02.2024 за № 21/08-288 на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка УДУ імені Михайла Драгоманова було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання). Конкурс проведено з 30 березня по 12 квітня 2024 року. Мета Конкурсу: підвищення інтересу до української мови та літератури серед молоді; виявлення, підтримка та стимулювання молодих науковців, які мають схильність до науково-дослідницької діяльності в галузі філології, сприяння творчому самовдосконаленню студентів закладів вищої освіти.

Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова вітає шановних учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) та їх наукових керівників! Інформуємо, що всі роботи, подані до участі в конкурсі, уже пройшли рецензування. Публікуємо рейтингові таблиці студентських наукових робіт, рекомендованих до участі в ІІ етапі конкурсу, рецензії та критерії оцінювання учасників ІІ етапу конкурсу. Бажаємо молодим науковцям успіхів на захисті наукових робіт у формі науково-практичної конференції, шо відбудеться 11 квітня 2024 року!

Шановні студенти! Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання), який відбуватиметься на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Мета Конкурсу: підвищення інтересу до української мови та літератури серед молоді; виявлення, підтримка та стимулювання молодих науковців, які мають схильність до науково-дослідницької діяльності в галузі філології, сприяння творчому самовдосконаленню студентів закладів вищої освіти.

Лист про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання)

928a6ec02ac07f4d7fe2920fed2f810eУВАГА! ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ТА УЧАСНИЦІ ІІ ТУРУ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.! НАДІЙШОВ НАКАЗ МОН УКРАЇНИ ПРО СКАСУВАННЯ ДРУГОГО ТУРУ! ОЧІКУЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ НА НАСТУПНОМУ (2022- 2023 н.р.) КОНКУРСІ!

МИРНОГО НЕБА! ПАМ'ЯТАЙМО ГЕРОЇВ, ПІДРИМУЙМО ЗСУ, ПРИШВИДЧУЙМО НАШУ ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! Наказ тут

 

 

 

конкурсВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. № 1457 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.» на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудеться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання).

Запрошуємо переможців І туру взяти участь у другому турі Конкурсу та надсилати наукові роботи, оформлені відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, до 15 лютого 2022 року. Інформаційний лист конкурсу

Додаток №1

спроба 2Галузева комісія Конкурсу з української мови, літератури (з методикою їх викладання) забезпечила рецензування 94 студентських наукових робіт, що надійшли з 54 закладів вищої освіти. За результатами двох етапів ІІ туру Конкурсу галузева конкурсна комісія визначила переможців. Вітаємо! Бажаємо вам цікавих наукових пошуків, нових здобутків та перемог! 

Шановні переможці  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з української мови, літератури  (з методикою їх викладання) у 2020/2021 навчальному році! У зв’язку з  COVID-19 та запроваджений у Києві локдаун, дипломи та грамоти будуть надіслані учасникам у травні-червні 2021 року.

РІШЕННЯ галузевої конкурсної комісії Конкурсу з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

Переможці в номінаціях

Критерії оцінювання учасників конкурсу (участь у конференції)

Сторінка 1 із 2