Гостьові тренінги в межах дисципліни «Редагування творів різних жанрів»

Вивчати тільки теорію сьогодні недостатньо. «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше», – написав у «Алісі» Люїс Керрол. Це ідеальна цитата про навчання.  А тому іти в ногу з часом, спілкуватися з практиками і відчувати середовище таким, яким воно є сьогодні – надважливо. У межах теми студенти мали можливість поспілкуватися з тележурналісткою "СТБ" Аліною Кругляк та журналісткою  "Суспільне Новини" і випускницею факультету української  філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анною Железняк. Говорили на зустрічах про створення та редагування журналістських матеріалів на телебаченні;

 

- методи  викладу інформації та особливості її сприймання глядачами;

- жанри телевізійного мовлення: новина, репортаж, коментар, бесіда, огляд, кореспонденція, прес-конференція, дискусія;

- сценарії інформаційних, аналітичних і розважальних програм. Роль сценарію у виробництві телевізійного сюжету.

Студенти наповну використали можливість: ставили запитання, цікавилися можливістю практики, стажування та роботи на ТБ. А також розглянули тонкощі актуальної теми: журналістика в умовах війни і роботу з чутливими темами.

Дякуємо гостям за доступне пояснення специфіки роботи журналістів на телебаченні. Зрощувати майбутніх фахівців, підкріпюючи практикою, надважливо!

IMG 2177