Літературний ф'южн: різні методики та смачні ідеї для ваших уроків: майстерклас від Людмили Таболіної

3 жовтня 2024 року викладачі, студенти та випускники факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка мали нагоду поспілкуватися на фахові теми з Людмилою Таболіною – учителькою української мови та літератури, однією з 50 найкращих учителів світу, фіналісткою національної премії Global Teacher Prize Ukraine, менторкою багатьох освітніх проєктів, зокрема й модераторкою розмовних клубів руху «Єдині». Саме цьому проєкту завдячуємо знайомством із пані Людмилою – людиною, яка має природний дар надихати інших. Це був авторський майстерклас «Літературний ф'южн: різні методики та смачні ідеї для ваших уроків» – магічна візуалізація цікавинок та практичних лайфхаків на заняттях із літератури.

Як провести цікавий урок сучасним дітям? Як налагодити контакт з учнями? Які з методик навчання української мови і літератури найбільш ефективні та актуальні сьогодні? Як покращити читацькі навички учнів? Як мотивувати дітей до читання? Які методи подобаються поколінню digital-технологій? Які "смачні" ідеї, що мотивують учнів до самостійного дослідження літератури, можна використовувати для домашніх завдань? Ці та інші питання висвітлювала пані Людмила, ділячись власними унікальними напрацюваннями. Також лекторка мотивувала до цікавої роботи з учнями студентів-філологів, котрі лише розпочинають свій педагогічний шлях, захопила цікавими методами навчання. Ідеї пані Людмили щодо уроків української мови і літератури нам видалися невичерпними, і ми домовилися продовжувати співпрацю.

Безмежно вдячні пані Людмилі за спілкування, власні напрацювання, якими вона готова ділитися зі студентами. Учителі важливі!

imageimage 2image 2024 10 03 15 26 26image 6