У День працівників освіти і День територіальної оборони подяка і вітання всім, хто навчає боротися, навчає і бореться! Доземний уклін тим, хто поєднує ці види діяльності, читаючи лекції в окопах. Повага і шана всім учителям, гарантам майбутнього, за професіоналізм та щоденну сподвижницьку працю на освітянській ниві. Освіта – це галузь, яка працює на перспективу, це інвестиція в наше майбутнє. Дякуємо педагогам за жертовність та героїзм у роки війни, адже  продовжуєте свою роботу, незалежно від умов та обставин. Дякуємо, що формуєте майбутнє України вже сьогодні! Безмірної сили духу нам! Нехай все буде добре під мирним небом України! Зі святом, шановні викладачі та студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка!

462098304 1061153909205685 9176123679490882743 n