Розпорядження №5 від 29 січня 2024 року

З метою організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2023/2024 навчального року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про організацію освітнього процесу в УДУ мені Михайла Драгоманова, затвердженого рішенням Вченої ради університету 26.01.23 (протокол №2) та наказу ректора №06 від 05.01.2024 «Про початок ІІ семестру 2023/2024 навчального року»:

  1. З метою гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням досвіду роботи закладів освіти в умовах воєнного часу, здійснювати проведення навчальних занять відповідно до електронного розкладу занять з 05.02.2024 р. в змішаному форматі з використанням дистанційних технологій навчання та дотриманням заходів безпеки.
  2. Завідувачам кафедр забезпечити систематичний контроль виконання викладачами кафедр навчального навантаження, дотримання розкладів навчальних занять та робочих програм.
  3. Завідувачам кафедр забезпечити наповнення усіх дисциплін в освітньому середовищі Moodle до 05 лютого 2024 року на другий семестр, що є обов'язковою умовою роботи зі студентами факультету, які перебувають у скрутному становищі, які перебувають за кордоном, а також в умовах повітряних тривог і можливих блекаутів, з переходом в асинхронне онлайнове навчання.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Декан факультету                                                                            Анатолій ВИСОЦЬКИЙ