День відкритих дверей у 2018

День відкритих дверей

30 березня 2018 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники 2018 року, вступники та батьки.

Зустріч відбулася на факультеті, де відвідувачі мали можливість отримати інформацію щодо вступу, особливостей навчально-виховного процесу, перспектив професійного становлення. Із гостями спілкувалися викладацький та студентський склад: заступник декана з навчальної роботи доц. Шемет В.Г., заступник декана з виховної роботи доц. Гаврилюк О.Р., заступник декана з наукової роботи доц. Ліпницька І.М., колектив викладачів, голова Студентської ради факультету та охочі студенти.

Для гостей була проведена оглядова екскурсія аудиторними приміщеннями. Також усі охочі мали можливість поставити питання студентам-першокурсникам та старшокурсникам, на які отримали змістовні та вичерпні відповіді.

Сподіваємося побачити гостей факультету під час вступної кампанії. Дякуємо за виявлене зацікавлення і запрошуємо стати частиною нашого колективу.

DSC 0884DSC 0881DSC 0886DSC 0892DSC 0895DSC 0886