Запрошуємо на день відкритих дверей

День відкритих дверей

25 березня 201року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на День відкритих дверей!

Шановні випускники 2016 року, вступники та батьки! Зустріч проходитиме з 11.00 до 15.00 години за адресою: м. Київ, вул.Тургенєвська, 8/14 (гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова). Відвідувачі матимуть можливість отримати інформацію щодо вступу, особливостей навчально-виховного процесу, перспектив професійного становлення тощо. Консультації проводитимуть декан факультету проф. Висоцький А.В., заступник декана з навчальної роботи доц. Шемет В.Г., заступник декана з виховної роботи доц. Гаврилюк О.Р., заступник декана з наукової роботи доц. Ліпницька І.М., Студентська рада факультету,  колектив викладачів. Чекаємо на Вас!

Деканат факультету української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка