Новини життя кафедри української мови

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Лінгвістичні і лінгводидактичні аспекти функціонування української мови в Україні та за кордоном», присвяченій 110-ій річниці від дня народження А. П. Медушевського, що відбудеться 11-12 жовтня 2012 року в Інституті української філології НПУ імені М. П. Драгоманова.

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів.

Орієнтовна проблематика конференції:

•  Історія становлення і функціонування української мови у сфері освіти та науки в Україні та за її межами.
  • Проблеми граматики української мови: функціональний і комунікативний аспекти.
  • Проблеми лексичної семантики.
  • Українська лінгводидактика вищої і середньої школи за кордоном.
  • Мовне законодавство в Україні та за кордоном і місце української мови в ньому.

Для участі в конференції просимо надсилати до 1 червня 2012 р. такий комплект матеріалів:

•   роздрукований варіант статті обсягом 6-12 сторінок комп’ютерного тексту;
  •  окремі файли з текстом статті, таблицями та особливими шрифтами з розширенням .DOC або .RTF на диску CD-R (CD-RW);
  •  для аспірантів рецензія фахівця (наукового керівника, доктора чи кандидата наук), завірена підписом, або рішення відповідної кафедри (відділу тощо) про рекомендацію статті до друку;
  •  ксерокопія квитанції про оплату;
  •  заповнена анкета учасника;
  •  конверт з маркою та заповненою адресою (для офіційного персонального запрошення)

за адресою:

Кафедра української мови Інституту української філології

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

вул. Пирогова,9

м. Київ-30

01601

З приміткою (для Дудко Ірини Володимирівни), а також на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ