Міжнародна наукова конференція

Високоповажані колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Функціональна природа тексту як лінгвосеміотичного, комунікативного і мовно-мисленнєвого утворення», що відбудеться 16-17 жовтня 2014 рокув Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул.Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус педагогічного університету, 7-ий поверх).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів.

Орієнтовна проблематика конференції:

-          проблема лексичної семантики й лінгвоконцептології;

-          проблеми категорійної граматики;

-          проблеми комунікативного синтаксису;

-          лінгвістичний аналіз тексту;

-          комунікативно-прагматичні та структурні особливості тексту та дискурсу;

-          лінгводидактичні аспекти дослідження тексту.

Робочі мови конференції: усісловянські,англійська. Текст статті до друку в науковому збірнику подавати українською мовою (згідно зі свідоцтвом про державну реєстрацію).

Телефон для довідок (044)486-39-31, кафедра української мови, Дудко Ірина Володимирівна, Макарець Юлія Сергіївна; або за електронною адресою: mova7_7@ukr.net