Міжнародна наукова конференція, осінь 2015

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені М. П. Драгоманова

Інститут української філології та літературної творчості

імені Андрія Малишка

Кафедра української мови

Відділ граматики

Інституту української мови

НАН України

Кафедра сучасної української мови

Інституту філології Київського національного університету імені ТарасаШевченка

Високоповажані колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Лінгвістичний простір вищої школи драгомановців (до 95-річчя кафедри української мови та 180-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова)», що відбудеться 22-23 жовтня 2015 рокув Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул.Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус педагогічного університету, 7-ий поверх).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів.

Орієнтовна проблематика конференції:

-          проблеми лексичної семантики й лінгвоконцептології;

-          проблеми категорійної граматики;

-          проблеми комунікативного синтаксису;

-          проблеми історії та діалектології української мови;

-          проблеми української лінгвостилістики, соціолінгвістики та лінгводидактики;

-          лінгвістична географія у персоналіях.

Робочі мови конференції: усісловянські,англійська. Текст статті до друку в науковому збірнику подавати українською мовою.

Для участі в конференції просимо надіслати до 01 жовтня 2015 р. такий комплект матеріалів (в одному пакеті – одним пересиланням):

ü  електронні варіанти статті у форматах DOC, DOCХ та PDF, таблиці та особливі шрифти подавати окремими файлами (назва файла на зразок Козачук Г. Стаття);

ü  роздрукований варіант статті обсягом 6-12 сторінок комп’ютерного тексту;

ü  для аспірантів і здобувачів необхідна рецензія фахівця (наукового керівника, доктора чи кандидата наук), завірена підписом, або рішення відповідної кафедри (відділу тощо) про рекомендацію статті до друку;

ü  ксерокопія квитанції про оплату (із зазначенням: за статтю – N грн., оргвнесок – 100 грн., за пересилання – 30 грн.);

ü  заповнена анкета учасника конференції (див. файл «АНКЕТА», назва файла на зразок Козачук Г. Анкета);

ü  окремим файлом відомості про автора/авторів публікації (назва файла на зразок Козачук Г. Відомості);

ü  конверт з маркою та заповненою адресою (для офіційного персонального запрошення);

ü  окремим файлом подати резюме англійською мовою (див. вимоги у файлі «РЕЗЮМЕ»)

за адресою:

Кафедра української мови Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

вул. Пирогова,9

м. Київ-01601

Україна

З приміткою (для Дудко Ірини Володимирівни), а такожна електронну адресуmova7_7@ukr.net

Статті будуть опубліковані у фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови».

Вартість друку однієї сторінки – 35 грн. (для учасників з України), 4(для учасників з інших держав),для докторів наук – безкоштовно. Щоботримати збірник поштою, необхідно сплатити додатково 30 грн. (для України), 8 € (для інших держав). Оргвнесок – 100 грн. (для учасників з України), 20(для учасників з інших держав). Отримання програми конференції – за умови сплати оргвнеску. Проїзд, харчування та проживання – за рахунок учасників конференції.

Кошти для опублікування статті просимо надсилати поштовим переказом Конєєвій Олені Олексіївні за адресою: 03113, Київ – 113, вул. Дегтярівська, 43/9, кв.36.

Телефон для довідок (044)486-39-31, кафедра української мови, Дудко Ірина Володимирівна, Макарець Юлія Сергіївна; або за електронною адресою: mova7_7@ukr.net

SCOPUS