З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

З нРСердечно вітаю викладачів та студентів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе добро і радість, дарує нові можливості. Хай Червоний Півень – покровитель прийдешнього року – пробуджує світлі помисли та життєву енергію, прагнення до самовдосконалення та професійного зростання, дарує запал для нових звершень та впевненість у собі, нові пригоди й подорожі. Зичу, щоб у ваших оселях панували злагода, мир і достаток, а в душі було затишно й світло.

декан факультету

проф.Висоцький А.В.