Займенникове вираження категорії означеності-неозначеності в українській мові

вид19Дудко І.В. Займенникове вираження категорії означеності-неозначеності в українській мові: [монографія] / І.В.Дудко. - К. : Довіра, 2011. - 232 с.

У монографії досліджено семантику та особливості функціонування ад'єктивних і субстантивних неозначених займенників різних афіксальних груп, безафіксних займенників, вжитих як неозначені, та неозначених займенників, що виникли шляхом прономіналізації інших лексико-граматичних класів слів у сучасній українській літературній мові. Розкрито природу і засоби вираження категорії означеності-неозначеності, виділено неозначені займенники як маркери вираження її семантики, встановлено склад і покласифіковано їх.
Для науковців, аспірантів, викладачів і студентів філологічних факультетів, вичтелів-словесників.

Рецензенти: А.К. Мойсієнко, д.філол.н., професор, завідувач кафедри сучасної української мови Київського національного університету імені М.П.Драгоманова; М.І.Степаненко, д.філол.н., професор, завідувач кафедри української мови, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.