Кращий студент інституту

Конкурс "Кращий випускник Інституту української філології - 2011"

19 січня 2011 р. в Інституті української філології відбувся огляд-конкурс "Кращий випускник Інституту української філології - 2011" з метою визначення кращих студентів-магістрантів інституту - майбутніх фахівців. Переможцями конкурсу стали:

Андрійчук Інна Валеріївна
Студентка V курсу Інституту української філології
Протягом навчання бере активну участь у науковому  (конференції) та творчому (виступи з театром «Вавилон», вокальні номери) житті університету.
Коло інтересів:   науковікогнітивна лінгвістика та лінгвокультурологія; загальнівокал, малювання, написання поезії, спілкування з друзями. Життєрадісна, комунікабельна, доброзичлива, старанна та цілеспрямована.

Пирожок Оксана Володимирівна

Студентка V курсу Інституту української філології.
Грає у виставах студентського театру «Вавилон»: «І все-таки я тебе зраджу», «Чернетки», «Великий льох», «І мертвим, і живим…», «Кольорові сни їжачка в тумані», у мистецьких фестивалях «Сонячна хвиля», «Весняна хвиля» «VIVUS FABULA».Нагороджена стипендією імені академіка АПН України А.П.Грищенка.
Захоплюється музикою, танцями, любить англійську літературу, не уявляє своє життя без улюбленої німецької вівчарки, займається розведенням риб, сенс життя бачить у спілкуванні, пізнанні себе та навколишнього світу.

Селіверстова Катерина Михайлівна

altСтудентка V курсу Інституту української філології.                                                                    Весела, життєрадісна, енергійна студентка, староста 509-ум групи, відмінниця, Голова студентської ради Інституту, переможниця міського етапу конкурсу ім. П. Яцика,лауреат премії міського голови, Президентської стипендії. Цікавиться художньою літературою, що відображає психологію людських взаємин. Любить активно відпочивати та проводити час у компанії гарних друзів.

Щоб проголосувати, натисніть  - Опитування