Студентське самоврядування

Ви хочете самореалізуватися?

Вам не байдуже життя свого інституту?

Ви маєте неймовірні ідеї, які потребують втілення в життя?

Саме для цього і саме для вас у нас активно розвивається студентське самоврядування. Органи студентського самоврядування (ОСС) – це студентська рада та профбюро інституту. Усі активісти та просто небайдужі студенти можуть у будь-яку хвилину звернутися до ОСС та отримати найсвіжішу інформацію, надійну підтримку та почути план реалізації всіх можливих ідей. Розвиток студентського самоврядування набирає значних обертів. Ми організовуємо найрізноманітніші заходи, які цікаві студентам. Серед останніх подій: грандіозне святкування Дня св. Валентина за участю трьох інститутів (української філології, іноземної філології та історії та філософії педагогічної освіти); участь у грі КВК, де наша команда УКР.net посіла перше місце; визначення Королеви інститут, організація масштабного Тижня рідної мови, участь у конференції з приводу Болонського процесу та ще багато-багато іншого. Але на цьому наш креатив не вичерпаний. У планах - організувати зустріч зі Святославом Вакарчуком, провести виставку видавництв Києва, низку благодійних акцій.........

ОСС допомагає вирішувати нагальні навчальні проблеми, забезпечує студентів проїзними квитками та намагається зробити життя молоді цікавим та різноманітним. Ми співпрацюємо з Всеукраїнською студентською радою, Студентською радою Києва та іншими молодіжними організаціями. Запрошуємо всіх вас приєднатися! Нам потрібні нові цікаві люди, небайдужі до того, що відбувається навколо. Офіційний сайт Інституту української філології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова