Вишкіл із тактичної та екстремальної медицини

Сьогодні охочі укрфілівці долучилися до онлайнового вишколу з тактичної та екстремальної медицини. Організувала  цей захід Всеукраїнська ГО ВПА «Калина»: інструкторка вишколу — Ірина Кулакевич, волонтер — Олексій Трубілко. Зараз ці знання неабияк актуальні. Це необхідно знати для того, щоб зберегти чиєсь здоров’я і врятувати життя.

Своїми враженнями після цієї зустрічі поділилися наші студентки:

«Відбулася зустріч з інструкторами  екстреної медицини. Я хочу подякувати за проведення цієї конференції, адже тема допомоги пораненому сьогодні як ніколи актуальна. Розказали, що потрібно зробити, щоб врятувати життя, і чого не можна робити. Я залишила зустріч із гарним настроєм та багажем цінної інформації», — зазначила Катерина Павлюк.

«Сьогодні отримала велику розрядку для мозку, бо інформацію доносили до нас дуже важливу та серйозну, проте її подача була легкою та невимушеною. Багато що згадалося мені зі школи з уроків основ здоров’я та біології, але колись я слухала це все поверхово, а зараз навпаки, повністю прониклася, мабуть через те, що наразі ці знання для нас дійсно життєвонеобхідні. Я дуже вдячна всім, хто у цей нелегкий час знаходить мужність підтримувати наш бойовий дух, відволікати та водночас навчати, а головне, навчати зрозумілою для нас мовою - без важких термінів, а простими словами, щоб ми не просто слухали, а могли використати потім свої знання, якщо це все ж таки колись знадобиться, чого б не хотілося зовсім. Дякую всім, хто сприяє у проведенні таких важливих, я б назвала, життєвих уроків!» — розповіла Людмила Горщик.

Важко і боляче усвідомлювати те, що швидко маєш опановувати такі речі, які стали життєвонеобхідними.

Ми - найсильніші! Борімося – поборемо, нам Бог помагає!

Слава Україні!

Слава ЗСУ! Молімося за ЗСУ!