Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

Декада української мови в Інституті української філології , присвячена Дню української мови та писемності, традиційно відкрилася Всеукраїнською науково-практичною конференцією «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». Цьогорічна конференція приурочена ще й 20-річчю кафедри культури української мови - організатора шостої щорічної конференції.

DSC00608

У зв’язку з цим члени кафедри були відзначені високими нагородами: завідуюча кафедрою Світлана Володимирівна Шевчук – золотою медаллю М.П.Драгоманова, доцент Т.М.Лобода – срібною медаллю М.П.Драгоманова, доценти кафедри О.В.Дияк та О.О.Кабиш – медаллю «За наукові досягнення Петра Орлика», доцент С.В.Глущик – нагрудним знаком «Драгоманівська родина».

Окрім того, відбулося нагородження переможців конкурсу «Знавець української мови» серед студентів НПУ імені М.П.Драгоманова.

І місце - студентка Інституту іноземної філології Калічевська Тетяна.

ІІ місце – студенти Інституту історичної освіти Мовчан Андрій та Коник Яна

ІІІ місце – студенти Інституту інформатики Калайда Сергій, Інституту філософської освіти і науки Борсук Світлана та Інституту української філології Лиценко Дарія.

У пленарному засіданні конференції взяли участь проректор з наукової роботи НПУ імені М.П.Драгоманова проф. Г.І.Волинка, директор Інституту української філології проф. А.В.Висоцький, голова «Просвіти» НПУ імені М.П.Драгоманова, голова профспілкової організації НПУ імені М.П.Драгоманова проф. І.Т.Горбачук, літературознавець, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Д.В.Стус, професор кафедри української мови НПУ імені М.П.Драгоманова О.І.Леута, доцент кафедри сучасної української мови Інституту філології КНУ імені Т.Шевченка Ю.Л.Мосенкіс та ін.

DSC00596