Конференція

Кафедра української літератури та  кафедра етнології

22-23 травня 2008 року  відбудеться

Міжнародна науоково-практична конференція

"Україна в етнокультурному вимірі (ХVIII - XXI ст.)"

Мета : обговорення проблем української етнології, її історіографії, джерельної бази та перспективних напрямів українознавства, дослідження етнокультурних традицій народів України, пошук оптимальних шляхів збереження української національної ідентичності, мови і культури.

Темарій  конференції :

1.Відомі та забуті імена етнології.

2.Джерела та історіографія дослідження культури та побуту населення України.

3.Регіональні етнічні особливості матеріальної та духовної культури народів України.

4.Актуальні проблеми сучасного українознавства.

5.Традиційні звичаї українців у відображенні художньої літератури.

Заявки на участь в Конференції, тексти доповідей та анотацію до 300 знаків (обсягом 8-12 стор., надрукованих 14 шрифтом Times New Roman  на папері формату А4(3*2*2*1,5) у одному примірнику (підписаному автором) та на електронному носії приймаються до 31 березня 2008 року.

Просимо надсилати заявку на участь у роботі конференції, тему виступу і матеріалу за адресою : 252030 Київ, вул. Освіти 6 , кімн. 28 (кафедра етнології)

Контактні телефони: 8(044) 249-84-19, 245-41-66

Матеріали Конференції планується надрукувати у тематичному збірнику "Наукові записки НПУ імені М.П.Драгоманова".