Всеукраїнський диктант єдності

дикт11 листопада 2013 року о 13:30 на Українському радіо відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема в Польщі, Китаї, Франції.

Цьогоріч до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучилися доктор філологічних наук, професор, академік НАПН України Мацько Любов Іванівна, директор Інституту педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Бондар Володимир Іванович, директор Інституту колекційної педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України Синьов Віктор Миколайович, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович, викладачі та студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, а також аспіранти-іноземці.

дикт1дикт2

дикт3дикт4

Традиційно диктант провів доцент Київського університету імені Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Сподіваємося, що й цього року ті, хто написав диктант без помилок, будуть відзначені призами.

Дякуємо всім за участь, адже творити величне просто – разом!