Всеукраїнський диктант національної єдності

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ
 НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ НА УКРАЇНСЬКОМУ  РАДІО

Студенти та викладачі Інституту української філології 09 листопада 2010 року взяли участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, що проводив перший канал українського радіо о 16:00.

За умовами конкурсу тексти диктантів було надіслано до редакції. Найактивнішими виявилися слухачі з Києва і Львівської області. Всього до Національної радіокомпанії України надійшло 11312 робіт і лише декілька було написано з однією помилкою. Це були роботи студентів нашого інституту: Давигора Олег (407вс група), Берегова Ірина (401уу група), Калабіна Олександра (407вс група), Саверська Світлана (407вс група).

3-го грудня 2010 року в приміщенні Національної радіокомпанії України відбулося нагородження переможців Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей диктант вже багато років проводить Українське радіо. На урочисту церемонію нагородження переможців цьогорічного диктанту були запрошені люди різного віку й професій: коректор, священик, учений-біолог, першокласник, курсанти військового ліцею ім. І.Богуна, студенти Педагогічного університету імені М. Драгоманова та Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, вихованці Київського інтернату для незрячих дітей № 5, а також бабуся,alt яка писала диктант разом із онуками. На переможців чекали призи: радіоприймачі, бібліотечки, подарункові книжкові видання, компакт-диски із унікальними записами Українського радіо і грошові премії, які вручали:  генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов, заступник директора Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна” Тетяна Мельник, виконавчий директор Ліги українських меценатів, лауреат премії імені Тараса Шевченка Михайло Слабошпицький та директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович.

До відома: написали диктант без жодної помилки лише троє учасників. 177 робіт – з однією помилкою. Усі інші дописувачі припустилися трьох і більше помилок. Наймолодшому учаснику – 7 років, найстаршому – 90.

Радіодиктант – акція, що єднає знавців української мови та шанувальників Українського радіо!