День слов’янської писемності і культури

24 травня - День слов’янської писемності і культури

Унікальне культурне свято, коли вшановують святих рівноапостольських братів-просвітителів Кирила та Мефодія, які створили писемність, здійснили переклад богослужбових книг з грецької мови на слов'янську, поширювали християнське вчення. Відома і приблизна дата виникнення нашого письма. За свідченням середньовічного ученого Чорноризця Храброго, це сталося 863 р.

Відзначаючи це свято, ми з глибокою вдячністю згадуємо духовний подвиг православних просвітителів, які заклали основи української писемності, сприяли долученню нашого народу до найкращих надбань слов’янства.

Віримо, що кожен із українців плекатиме неоціненний скарб – нашу рідну солов’їну мову, берегтиме її та передаватиме із покоління в покоління, утверджуючи в світі імідж високоосвіченої української нації.

Бажаємо вам, дорогі студенти, і надалі зберігати та примножувати духовні цінностінашого народу!

З повагою,

Студентська рада Інституту