Гуртожиток

Шановні студенти та батьки!
 До вашої уваги інформація про поселення студентів
в гуртожиток НПУ імені М.П.Драгоманова :

Дні поселення:
26 серпня – перший курс;
27 серпня – другий курс;
30 серпня – третій курс;
31 серпня – четвертий та п’ятий курси.

Якщо Ви не поселилися у визначений день для Вашого курсу, це можна зробити в інший день, але викличе певні труднощі, наприклад – доведеться витримати велику чергу.

Для поселення необхідно мати наступне:
*паспорт;
*ідентифікаційний код;
*флюорографію, що дійсна до 30 червня 2011 року;

Плата за проживання:
* Студенти, що навчаються за кошти державного бюджету, денної форми навчання – 165 гривень на місяць / 1650 за рік;
* Студенти, що навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), денної форми навчання – 195 гривень на місяць / 1950 за рік.
+ плата на ремонт гуртожитку - 200 грн., страховий внесок - 50 грн.
Оплата за гуртожиток здійснюється одразу за весь навчальний рік (10 місяців)!

Перший та п’ятий курси повинні бути виписані з постійного місця проживання і мати приписне свідоцтво (для хлопців). Якщо Ви не встигли зробити виписку до дня поселення - не хвилюйтесь: останній термін подачі документів - кінець серпня 2010 р.
Другий – четвертий курси, окрім усього вищезазначеного, зобов’язані пред’явити:
-довідку зі студентської поліклініки, що містить заключення дерматолога та терапевта;
-обхідний лист;
-перепустку до гуртожитку.

Видача направлень на поселення в гуртожиток:
З 26.08.10р. по 31.08.10р. включно о 8.00 за адресою: вул. Тургенівська 8/14, гуманітарний корпус НПУ ім. М.П. Драгоманова, 7 поверх
Тут також Ви отримаєте квитанції на оплату проживання, страховки та зможете оформити договір на проживання.

У випадку, якщо студент мав дисциплінарні порушення та викликався на збори Студ.ради гуртожитку, він втрачає право на поселення.

Профбюро Інституту