Вітаємо переможців!!!

Щороку студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка беруть участь у найпрестижніших міжнародних конкурсах з української мови та літератури. Традиційно наші студенти тішать своїх викладачів нагородами та призовими місцями у цих конкурсах.

Не підвели вони свій університет і цьогоріч. Колектив Інституту щиро вітає

IMG 2046

переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаПОЛІЩУК АНАСТАСІЮ, студентку ІІІ курсу, із здобуттям першого місця на Всеукраїнському етапі конкурсу

Алла Костовська

та студентку ІІІ курсу АЛЛУ КОСТОВСЬКУ – переможця (ІІ місце) Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Урочисте віншування призерів конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 15 травня о 14 годині в приміщенні Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.