Шановні студенти другого курсу освітнього ступеня «бакалавр» денної форми навчання! Просимо вас обрати додаткову кваліфікацію для подальшого навчання на факультеті, заповнивши додану нижче Google-форму з 06 вересня до 08 вересня 2023 року. Зверніть увагу: студентам спеціальностей «Середня освіта» та «Філологія» запропоновано різні Google-форми.

для студентів спеціальності «Середня освіта»

для студентів спеціальності «Філологія»

Дорогі першокурсники! Минув ваш перший тиждень навчання на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Сподіваємося, починаєте звикати до нового соціального статусу, відмінних від шкільних форм навчання, нового студентського оточення. Якраз час розповісти про себе більше. Пропонуємо вам взяти участь в анкетуванні. Мета опитування – з’ясувати ефективність профорієнтаційної роботи факультету, виявити ваші очікування від навчання, а також актуальні проблеми тайм-менеджменту в освітньому процесі НПУ імені М.П. Драгоманова. Ваша думка важлива для нас! Переходьте за покликанням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9MIb1HB0NH6LCvX_hIhzlVDWDv7vaCWDZcvMxs7XVzgVtFQ/viewform

завантаженняШановні студенти! Надзвичайно складний навчальний рік, затьмарений пандемією в першому семестрі й повномасштабним вторгненням рф у другому, завершено. Розуміючи всю складність навчання в таких умовах, все-таки просимо вас пройти це опитування. Його проводимо з метою  удосконалення організації освітнього процесу, фахової підготовки здобувачів освіти в нашому ЗВО. Думка здобувачів освіти дуже важлива для нас. Ви можете відповідати від свого імені чи анонімно, на всі запитання чи тільки ті, які визначите пріоритетними. Дякуємо за співпрацю!

Опитування студентів спеціальності 061 "Журналістика". Навчальний рік 2021-2022 

Опитування студентів спеціальностей 014 "Середня освіта" і 035 "Філологія". Навчальний рік 2021-2022

 

Дочірні категорії