Міжнародна наукова конференція

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національний педагогічний університет

імені М.П.Драгоманова

Інститут української філології

Кафедра української мови

Міжнародна наукова конференція

«Системний аналіз функціонування мовних одиниць»(до 75-річчя від дня народження докто­ра філологічних наук, профе­со­ра, дійсного члена Академії педагогічних наук України, дійсного члена Академії вищої школи України, заслу­же­ного діяча науки і техніки Укра­їни Арнольда Панасовича Грищенка)

22-23 вересня 2011 року

Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції , яка відбудеться 22-23 вересня 2011 року в Національному педагогічному універ­си­те­ті імені М.П.Драгоманова (вул. Тургенєв­сь­ка, 8/14).

Напрями роботи конференції:

1. Діахронічний аспект вивчення мовних одиниць.

2. Сучасні тенденції в синтаксисі сучасної української мови

3. Проблеми категорійної морфології української мови

4. Семантико-функційний і комунікативно-прагматичний аспекти аналізу слова

5. Когнітивні дослідження мовних явищ

Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому виданні, затвердженому Президією ВАК УкраїниНауковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови»)

До статей аспірантів обов’язкові рецензії наукових керівників.

Вимоги до оформлення статей