Міжнародна наукова конференція

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені М. П. Драгоманова

Інститут української філології, кафедра української мови

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Wydział Lingwistyki Stosowanej

Katedra Ukrainistyki

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Бориса Грінченка

Гуманітарний інститут, кафедра української мови і методики навчання

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Лінгвістичні і лінгводидактичні аспекти функціонування українськоїмовив Україні та за кордоном», присвяченій 110-ій річниці від дня народження А. П. Медушевського, що відбудеться 11-12 жовтня 2012 року в Інституті української філології НПУ імені М. П. Драгоманова. До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів.

Орієнтовна проблематика конференції:

• Історія становлення і функціонування української мови у сфері освіти та науки в Україні та за її межами.
  • Проблеми граматики української мови: функціональний і комунікативний аспекти.
  • Проблеми лексичної семантики.
  • Українська лінгводидактика вищої і середньої школи за кордоном.
  • Мовне законодавство в Україні та за кордоном і місце української мови в ньому.

Робочі мови конференції: усіслов’янські,англійська.

Для участі в конференції просимо надсилати до 1 червня 2012 р. такий комплект матеріалів:

• роздрукований варіант статті обсягом 6-12 сторінок комп’ютерного тексту;
  • окремі файли з текстом статті, таблицями та особливими шрифтами з розширенням .DOCабо .RTFна диску CD-R(CD-RW);
  • для аспірантіврецензія фахівця (наукового керівника, доктора чи кандидата наук), завірена підписом, або рішення відповідної кафедри (відділу тощо) про рекомендацію статті до друку;
  • ксерокопія квитанції про оплату;
  • заповнена анкета учасника;
  • конверт з маркою та заповненою адресою (для офіційного персональногозапрошення)

за адресою:

Кафедра української мови Інституту української філології

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

вул. Пирогова,9, м. Київ-30, 01601

З приміткою (для Дудко Ірини Володимирівни), а такожна електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

АНКЕТА УЧАСНИКА

КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЇ