Круглий стіл

24 грудня 2012 року в аудиторії 7-3 відбулося засідання за круглим столом на тему: «Українські декабристи і декабристи в Україні». У заході, організованому студентською радою, узяли участь студенти 3-4 курсів Інституту української філології та аспіранти інших університетів. Упродовж двох годин було прослухано 5 доповідей і обговорено проблемні питання декабристознавства.

Доповіді виголошували: Кричевський Іван (310-уі) «Українська історіографія, присвячена декабристам», Хоменко Олександр (науковий співробітник Інституту українознавства) «Феномен декабризму», Калитенко Тетяна (403-уа) «Постать Вільгельма Кохельбекера», Максименко Ганна (403-уа) «Особливості психології декабристів», Чеботнікова Ірина (310-уі) – організатор заходу. У дискусії активну участь брали аспіранти історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Денис Пілаш, Сергій Гришкан і кінокритик Олександр Гусєв.