Диктант національної єдності

DSC 0296   Диктант національної єдності

У День української писемності та мови,9 листопада 2015 року, об 11:00 на Українському радіо впятнадцяте відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка долучилися студенти та викладачі Інституту.

Цього року радіодиктант отримав статус міжнародного. Про свою участь у написанні диктанту офіційно оголосили українські громади китайських міст Шанхая і Тяньшоу.

Традиційно диктант провів доцент Київського університету імені Б.Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Для переможців, які напишуть диктант без жодної помилки, підготовлені спеціальні призи – книги з авторськими автографами. А КНУ імені Тараса Шевченка подарує декому із переможців “Кобзар” Т. Шевченка.

Дякуємо всім за участь, адже творити величне просто – разом!

Адміністрація Інституту української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка