Літературна студія імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує до співпраці!

студ2

Літературна студія імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує поціновувачів поетичного слова до творчої співпраці!

Усіх, хто має талант до написання поезії та прози, чекаємо щочетверга з 7листопада о 12. 30 год. в ауд. 8-4 Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова (гуманітарний корпус, вул. Тургенєвська, 8/14, 8 поверх).

19 лютого 2013 року Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова відсвяткував 65-річчя літературної студії імені Андрія Малишка презентацією збірки «Протуберанці слова», до якої увійшли кращі здобутки літературної творчості літстудійців-драгоманівців – від початківців до класиків. 18 років поспіль опікується молодими талантами та керує студією поет, народний артист України, Народний Посол України Андрій Демиденко.

Запрошуємо до творчої співпраці!