Нагородження переможців Конкурсу знавців української мови

нагор47 березня у Будинку вчителя відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Конкурс було засновано у травні 2001 року меценатом Петром Яциком. Щорічно він визначає і нагороджує своїх переможців і має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Серед цьогорічних переможців і студентки 4-го курсу Інституту української філології та літературної творчості – Алла Костовська та Анастасія Поліщук. Щиро вітаємо їх!

Нагороджували призерів 2014 року виконавчий директор Ліги українських меценатів, письменник, громадський діяч Михайло Федотович Слабошпицький, прозаїк, поет, перекладач Віктор Федорович Баранов, а також Павло Щириця – поет, головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

Ще раз вітаємо переможниць і бажаємо нових звершень на шляхах пізнання рідної мови. Любіть українську!

нагор3

нагор2