Ми в колі єдності твоєї, Україно!

DSC 0271Ми в колі єдності твоєї, Україно!

«Ми в колі єдності твоєї, Україно» благодійне свято саме з такою назвою об’єднало першокурсників Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Цього року свято першокурсників відбулося в незвичному форматі: студенти не лише презентували себе, а й розповідали усім глядачам про дивовижні куточки України.

Крім дирекції Інституту, на цьому вечорі єднання були присутні й гості – громадський активіст та лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк і бійці АТО. Тому першокурсники відчували велику відповідальність: подарувати хвилини щастя цим мужнім чоловікам.

На сцені були представлені найяскравіші куточки України: Наддніпрянщина з її таємничими легендами (101 уу та 104 уреф), Закарпаття з його неповторним багатством традицій та обрядів (102 уа), Полісся, цей чарівний край мавок, лісовиків та русалок (106 ур), Поділля з його неймовірними старовинними замками (105 ур), весела та завжди бадьора Одеса (108 уп), мальовнича та багата талантами Буковина (109 уі) та сонячний український Крим (107 вс).

Передував дійству флешмоб, котрий влаштували студенти-старшокурсники під керівництвом Альони Обух. Своїм виступом вони показали, що Україна – єдина. І саме ці слова найчастіше лунали зі сцени. Кожен намагався донести цю просту істину до сердець глядачів. «Ми різні, але у цьому наша єдність», сказала одна зі студенток.

Ще однією несподіванкою стало дефіле в українських костюмах. Першокурсники гордо демонстрували старовинні вишиванки, плахти, коралі, віночки, шаровари та каптани з усіх куточків України.

Святкового настрою додали і музичні виступи старших студентів Інституту – Софії Півняк, котра виконала пісню «Я люблю свою країну, Україну», та Юлії Кириленко, котра презентувала власну пісню.

Талановиті першокурсники з теплом та любов‘ю безпосередньо на сцені намалювали карту України жовто-блакитними долонями, після чого вручили воїнам АТО заздалегідь підготовлені листи.

Згодом на сцену запросили студентку 3 курсу та волонтера Анастасію Сухінову. Дівчина подякувала воїнам АТО за те, що вони прийшли на вечір, а також передала гроші, котрі студенти пожертвували на користь української армії. Це 1144 гривні.

Захід завершив лідер українського гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк. Він подякував першокурсникам за теплий прийом та чарівну атмосферу, а також виконав пісню «Я знову повертаюсь додому», котру присвятив Україні.

Насамкінець ведучі вечора (студенти 3 курсу Юлія Кириленко та Михайло Пилинський) запросили до слова директора Інституту української філології, доктора філологічних наук, професора Анатолія Васильовича Висоцького. Він подякував студентам за чудове свято та передав у руки наших патріотів з АТО призовий фонд Дебюту – 1000 гривень, адже цьогоріч переможців не визначали.

Особливу подякувати хочеться студентським кураторам груп та організаторам вечора, зокрема Аллі Костовській – голові студентської ради, адже саме ці люди протягом кількох тижні допомагали першокурсникам якнайкраще втілити в життя їхні ідеї.

Захід вдався на славу! Першокурсники, сповнені ентузіазму, натхнення, з новими силами поринають в бій з книжками, конспектами, модулями та іспитами.

Україна – єдина! Слава Україні!

Поліна Горлач,

прес-служба ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка

DSC 0070DSC 0107DSC 0132DSC 0173DSC 0194DSC 0206DSC 0241DSC 0891DSC 0900DSC 0925DSC 0991