Журналістський практикум від Мирослави Ульяніної

DSC 0865Журналістський практикум від Мирослави Ульяніної

20 листопада в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся журналістський практикум для редакторів та видавців від журналістки телеканалу «1+1» програми «Сніданок з 1+1» Мирослави Ульяніної.

Зустріч відбулася під час Декади української мови. Філологи та видавці довго чекали на проведення майстер-класу бажаною гостею. Яскрава журналістка одразу привернула увагу аудиторії. Аудиторія поринула в діалог, журналістка була налаштована саме на нього. Мирославі було цікаво не лише подати корисну інформацію слухачам, але і почерпнути її для себе від юних філологів. Для кращого знайомства гостяпоказувала фрагменти власних сюжетів, коментувала їх, давала реальні журналістські поради.

Спектр питань майстер-класу був широким: від створення телевізійного сюжету, обов‘язків журналіста, поведінки перед камерою, співпраці з оператором до основ усної та письмової журналістики.

Студенти були зачаровані поєднанням професіоналізму та краси. Пані Мирослава розповіла про своє становлення як професіонала, особливості роботи у ранковому шоу, секрети вибору героїв, створення сюжету, підготовки до інтерв’ю. Особливої теплоти цьому практикуму додавав той факт, що Мирослава Ульяніна – випускниця нашого Інституту.

«Це було не лише цікава, але й пізнавальна зустріч», – зазначали студенти після зустрічі.

Інтерв’ю з Мирославою Ульяніною читайте у листопадовому номері студентської газети в Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка «Сьоме Небо»!

Софіко Векуа,

прес-служба ІУФ та ЛТ