Міжнародні конкурси з української мови та літератури

Ганна КінашОлена ОлеяЮлія Кириленко

Про проведення Міжнародних конкурсів

з української мови та літератури

Традиційно щороку в листопаді в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбуваються міжнародні конкурси з української мови та літератури.

17 листопада 2015 року студенти Інституту взяли участь у першому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь як філологи, так і студенти інших інститутів університету, котрі цікавляться проблемами розвитку української мови, зокрема Інституту історичної освіти, Інституту мистецтв, Інституту політології та права. Загалом у конкурсі взяло участь більше п’ятдесяти студентів. Переможцями серед філологів стали Пилипчук Надія (3 курс, 304-уі група) та Романенко (Якуша) Вікторія (4 курс, 405-ур група). Серед нефілологів перемогу здобули Згуровець Дарина (3 курс, 3-сквс група) та Пономаренко Юлія ( 1 курс, 107-вс група).

26-го листопада відбувся ІІ тур VIМіжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який викликав величезний резонанс серед студентів. Про це свідчить кількість учасників конкурсу – 85 осіб. Цьогорічними переможцями журі визначило Кінаш Ганну (2 курс, 202-уа група), Олею Олену (4 курс, 406-ур група) та Кириленко Юлію (4 курс, 402-уа група).

Усі переможці представлятимуть наш університет на міському етапі цих конкурсів. Вітаємо найкращих та бажаємо їм успіхів!

Ольга Ільків,

голова Студентського наукового товариства імені Петра Орлика Інституту української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

DSC 0753DSC 0757DSC 0765DSC 0766DSC 0767DSC 0768DSC 0797DSC 0802DSC 0805