Перемога у київському міському етапі XV Міжнародного конкурсу імені П.Яцика

M4RVM24PeNQСтудентка 4 курсу Інституту української філології

та літературної творчості імені Андрія Малишка

Марцинковська Діана виборола третє місце

серед студентів-філологів у київському міському етапі

XV Міжнародного конкурсу імені П. Яцика

6 березня 2015 року о 14:00 у Київському міському будинку учителя відбулася церемонія  нагородження переможців київського міського етапу XV Міжнародного конкурсу імені П. Яцика.

9 листопада 2014 року, в День української писемності, розпочалися змагання, у яких кияни здобували перемогу на міському етапі популярного турніру. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова представляла студентка 4 курсу Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Марцинковська Діана, яка посіла третє місце серед студентів філологічного напряму навчання. Діана вирізняється серед інших студентів високою активністю у сфері філології. Вона займається багатьма актуальними проблемами філологічних наук.

Під час церемонії нагородження учасників, їхніх рідних та друзів, учителів та викладачів привітали Михайло Слабошпицький – виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради конкурсу; Павло Гриценко – директор Інституту української мови НАНУ, голова журі конкурсу;Борис Гуменюк – заступник командира добровольчого батальйону ОУН; Павло Щириця – поет, головний редактор видавництва «Ярославів Вал».

П. Гриценко, нагороджуючи викладачів, висловив особливу подяку Гальоні Наталії Павлівні, професору кафедри української мови Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, та кафедрі української мови за тисячі підготованих ними студентів-філологів, не забув згадати й про видатних науковців, що працювали в Інституті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, зокрема А. П. Грищенка.

Але захід був сповнений і живої творчості. Так, гостей та учасників конкурсу вітали чудовими піснями Оксана Перепельченко (начальник навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д.Грінченка), Світлана Кобюк (дипломант І ступеня «Свято-Георгіївського Міжнародного Православного фестивалю культури та творчості», завідуюча відділом виховної роботи та художньої творчості Київського міського будинку вчителя), Світлана Ніканурова (солістка вокально-оперної студії Київського міського будинку вчителя), а запальний український гопак та ніжний уривок з балету «Фауст» виконали вихованці Київського хореографічного коледжу та Київського хореографічного коледжу «Кияночка».

Церемонія завершилася побажанням учасникам успіхів у фінальному етапі конкурсу імені П. Яцика, до яких приєднуємося і ми.

Прес-служба ІУФ та ЛТ імені Андрія Малишка

I7d7SsreAU4kdiVqML3QaoMw1GxYDWNzQ