Вітаємо переможців ІІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вікторія Якуша з Головою журі Конкурсу П.ГриценкомНадія Пилипчук

Вітаємо з перемогою!

Уже традиційно в день народження Тараса Шевченка Ліга українських меценатів України нагороджує переможців міського (київського) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

9 березня 2016 року вже вшістнадцяте в Київському міському будинку вчителя відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Змагання, у яких студенти київських університетів здобували перемогу на міському етапі популярного турніру, стартували9 листопада 2014 року, в День української писемності. Переможцями ІІІ (міського) туру Конкурсу стали студенти факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. ДрагомановаВікторія Романченко (Якуша) (науковий керівник – доцент кафедри української мови Н.В.Векуа), яка посіла І місце, та Надія Пилипчук, котра зайняла ІІІ місце (науковий керівник – ст. викладач кафедри української мови Алексеєва С.Г.).

Під час церемонії нагородження учасників, їхніх рідних та друзів, учителів та викладачів привітали Михайло Слабошпицький – виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради конкурсу; Павло Гриценко – директор Інституту української мови НАНУкраїни, голова журі конкурсу;С. Бондаренко, письменник і журналіст, в.о. головного редактора газети «Літературна Україна» та інші почесні гості.

П. Гриценко, нагороджуючи студентів, висловив особливу подяку професорсько-викладацькому складу кафедри української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка за тисячі висококваліфікованих учителів української мови, котрі здобули фах у НПУ імені М. П. Драгоманова.

Церемонія завершилася побажанням учасникам успіхів у фінальному етапі конкурсу імені Петра Яцика, до яких приєднуємося і ми.

Вітаємо переможців!