Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

P3262344P3262337 25-26 березня 2015 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т. ч. методики їх викладання)».

Ця наукова асамблея зібрала кращих студентів-філологів, котрі з’їхалися з усіх куточків України на захист своїх наукових робіт, що вийшли у фінал після заочного туру конкурсу. На цьому етапі наш університет представляли студенти Інституту української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Рудник Олеся, V курс, 509 ум група (науковий керівник – доцент кафедри української літератури І.М.Ліпницька), яка посіла трете місце у конкурсі з української літератури, та Сухарєва Ірина, ІV курс, 402 уа група (науковий керівник – доцент кафедри методики викладання української мови та літератури Г.М.Строганова) – перемога в номінації «Методичний потенціал».

Вітаємо переможців!

P3262363дипломсертифікат