Екскурсія до бібліотеки і музею університету

242190666 180575827516408 1695824464342048562 nСтуденти-першокурсники спеціальності «Журналістика» 14 вересня 2021 року мали змогу побувати на екскурсії в бібліотеці й музеї нашого університету. Про історію бібліотеки, основні відділи, електронні ресурси студентам розповіли її директорка Л. В. Савенкова і заступниця директорки Л. А. Гончаренко.

Кімнати тиші й комунікаційні майданчики, каталоги, читальний зал, книгосховище… Як завжди, спуск вузькими гвинтовими сходами до підвалу з сотнями тисяч книг став кульмінацією заходу. Не могли також студенти повірити в реальність такої послуги, як електронна доставка документа. Хто не знає, що це таке, обов’язково поцікавтеся.

І. П. Заїнчківська зустріла наших першокурсників у музеї. Вона розповіла про історію ЗВО і, безперечно, про його патрона – М. П. Драгоманова. Найактивніші студенти були відзначені можливістю приміряти вбрання випускників – мантію та капелюх магістра. Усі під час фотосесії загадували бажання на чотири наступні роки навчання.

Щиро вдячні Людмилі Василівні, Людмилі Андріївні, Ірині Петрівні!

Кафедра журналістики