Студенти-історики завітали до Національного музею історії України

FotorCreated3

26 вересня 2016 року студенти-історики факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відвідали Національний музей історії України, що розташовується на вулиці Володимирській.

Цей музей – найпопулярніший і найбільш відвідуваний в Україні. Серед експонатів – предмети побуту перших трипільських поселень, зброя і обладунки древніх половців, матеріали періоду Київської Русі, радянської доби та періоду незалежності. Їх ретельно відшукують, збирають і зберігають, адже так важливо пам’ятати історію свого народу.

Найбільше враження справили археологічні пам’ятки трипільської культури (інша назва – культур Кукутені), особливо кераміка.Слід зазначити, щокерамічні вироби трипільців вражають різноманітними орнаментами. Трипільці, як і інші народи загалом, виготовляли посуд двох різновидів: кухонний (той, в якому готували) та столовий (той, з якого їли). Побачене переконує, що трипільські глечики – це світовий феномен!

Під час екскурсії в музеї думками поринаєш у ті часи, коли не було спеціальних приладів для виготовлення ювелірних виробів. Однак, незважаючи на це, ремісники виготовляли власноруч неймовірні прикраси! Навіть захотілось приміряти ті вироби із золота, срібла, бронзи. Студенти 104 соуі групи отримала естетичне задоволення від побачених пам’яток культури, їхнього багатства та розкоші.

Укотре переконуєшся, що історія – це цікава, багата і до кінця нерозгадана наука. Тож ми починаємо цікаву подорож у світ історії та археології в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Анастасія Базькова та 104 соуі група

FotorCreated2