Зустріч із родичкою М. Драгоманова

242526916 915887172332000 5178747109046814746 nУ вівторок, 21 вересня, у центральному корпусі університету наші студентки відвідали зустріч з родичкою Михайла Петровича Драгоманова Аріадною Бартай. У приємній атмосфері студенти змогли дізнатися більше про родину Драгоманових-Косачів, діяльність Михайла Драгоманова та його родини і навіть про українську діаспору в Угорщині. Крім того, про життя українців в Угорщині розповіла голова товариства культури українців в Угорщині Ярослава Хортяні. Вона детально пояснила про діяльність української діаспори в Угорщині, а ще презентувала випуск місцевого журналу "Громада", який був присвячений Лесі Українці.

Попри своєрідний мовний бар'єр (бо пані Аріадна говорить угорською), нашим студентам вдалося поспілкуватися.

Ми щиро дякуємо організаторам зустрічі за знайомство з нащадком такого великого роду. Для нас дуже важливо було не лише з лекцій та книжок дізнатися про людину, чиє ім'я присвоєно нашому університету.

Дарія Шерстюк, активістка факультету