Зустріч з Олексієм Ерінчаком – засновником книгарні-кав'ярні "Сенс"

Студенти «Медійної школи» нашого факультету в межах серії вечорів критичного мислення від "Фундації Суспільності» зустрілися з Олексієм Ерінчаком – засновником книгарні-кав'ярні "Сенс". "Сенс" – це стартап, який успішно працює вже майже три роки. Спершу книгарня була орієнтована на поширення української літератури. Власник розповів про запуск і реалізацію ідеї, поділився викликами, які виникли на шляху, та тим, що мотивувало їх відкрити такий заклад. «Поширення українських видань було моєю позицією ще до повномасштабного вторгнення. Звичайно, багато хто казав: "У вас нічого не вийде, українські книги не популярні, ви не заробите грошей". Але наша головна мета – не гроші.

Ми робимо все, щоб і молодь, і люди старшого віку читали, головне – не мовою загарбника», – зазначив Олексій.

Під час зустрічі гості задавали питання. Одна з наших студенток зацікавила спікерів своїм і отримала в подарунок книгу від власника. «Це був чудовий досвід і цікавий вечір. Я неодноразово відвідувала книгарню "Сенс", а зустріч з її засновником, Олексієм Ерінчаком, залишила приємне враження», – додала студентка.

Ми щиро вдячні за можливість почути натхненну історію створення "Сенсу", дізнатися про всі труднощі та виклики, які супроводжували цей шлях, а також отримати цінні поради від Олексія. Ця зустріч подарувала нам нові знання, мотивацію і бажання розвиватися, попри будь-які перешкоди.

Резник Дмитро, студент групи 104ВС

IMG 1949IMG 1951IMG 1952