Малишківці в проєкті "Єдині": Дар'я Іллєнко

Сьогодні свою історію розповідає студентка 203-СОУ групи Іллєнко Дар'я. Дізнаймося разом її шлях у проєкті "Єдині".

Яка твоя посада в "Єдиних"?

Моя посада – модераторка чатів підтримки проєкту "Єдині".

Як виникло бажання прийти в цей проєкт? З чого все починалося?

Моя участь у цьому проєкті почалася з оголошення про пошук модераторів у чаті. Відразу було зрозуміло, що це дорогоцінний досвід, який дозволить мені багато навчитися та навчити. Я завжди прагну до власного розвитку та навчання, тому не вагаючись приєдналася до команди "Єдиних".

 

Чому саме волонтерський проєкт, адже на цьому можна заробляти гроші?

Волонтерство в проєкті "Єдині" для мене – це спосіб допомогти нашій державі, це можливість поділитися своїми знаннями та допомогти багатьом людям без кордонів та меж, що дещо більше, ніж лише заробіток грошей.

Який найяскравіший момент у твоїй роботі?

Найяскравіший момент – це бачити, як люди знаходять нових друзів та натхнення в спілкуванні у групах "Єдиних" та спостерігати, як вони з кожним днем стають кращими в оволодінні українською мовою.

Що найлегше і найскладніше у твоїй роботі?

Найлегше для мене – працювати у легкому ритмі та розпланувати свій час, оскільки я модераторка на визначені години. Найскладніше – спочатку було швидко перевіряти завдання, але з часом це стало простіше, навіть корисним, оскільки від цього розвивалася моя навичка перевірки.

Що ти можеш побажати людям, які хочуть стати частинкою цього проєкту?

Я бажаю їм відчути тепло спільноти "Єдині", знайти в ній нових друзів і отримати неоціненний досвід спілкування та навчання, бажаю їм бути відкритими до нового та готовими допомагати іншим. Нехай вони знаходять задоволення у спілкуванні з учасниками, радіють їхньому прогресу та завжди прагнуть до особистісного розвитку через цей проєкт.

423778388 925645928926314 6204194044077449727 n