Навчально-методичний семінар «Ректорські контрольні роботи як засіб моніторингу якості освіти: результати, особливості проведення, перспективи»

29 травня на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відбувся навчально-методичний семінар «Ректорські контрольні роботи як засіб моніторингу якості освіти: результати, особливості проведення, перспективи». Із доповіддю на семінарі про проведені ректорські контрольні роботи на нашому факультеті з оцінками порівняння екзаменаційно-залікової сесії та ректорських контрольних робіт виступив директор Центру моніторингу якості освіти УДУ імені Михайла Драгоманова проф. Чумак М.Є. Микола Євгенович зазначив, що відповідно до наказу ректора від 5 жовтня   2023 р. № 377  «Про проведення ректорських контрольних робіт у 2023-2024 н.р.»

з 1 квітня до 1 травня 2024 року на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка були проведені ректорські контрольні роботи, які передбачені Планом роботи УДУ імені Михайла Драгоманова на 2023-2024 н. р. (розділ ІХ «Моніторинг і забезпечення якості освіти в університеті»), відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в УДУ імені Михайла Драгоманова» (Розділ 7, пп. 7.3.7) з метою моніторингу якості навчального процесу. На факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка за графіком було заплановано  провести 10 ректорських контрольних робіт методом комп’ютерного тестування (з використанням освітнього середовища «Moodle.npu.edu.ua») зі здобувачами освіти 2,3,4 курсів першого (бакалаврського) та 1 курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної форми навчання з двох навчальних дисциплін (одна дисципліна з циклу загальної підготовки, друга – з циклу професійної підготовки) на кожній освітній програмі. Загальна кількість здобувачів освіти, які були задіяні в ректорських контрольних роботах: 160 (ОР Бакалавр - 140, ОР Магістр - 20). Звіт про проведені ректорські контрольні роботи можна переглянути тут. Дякуємо Центр моніторингу якості освіти за плідну співпрацю!

зображення viber 2024 05 29 13 16 05 749зображення viber 2024 05 29 13 06 16 022