Підсумкова конференція за результатами проведення практики на 3 курсі

На початку червня 3 курс журналістів денної форми навчання повернувся з практики. 10.06.2024 на кафедрі відбулася підсумкова конференція. Студенти розповіли про завдання, які отримали на базах практики (написання і редагування творів, робота з автором, відвідування заходів і написанні звітів, збирання інформації за певною темою) і продемонстрували свої здобутки (написані і редаговані тексти новин, репортажів, інтерв’ю, лонгридів, редаговані книги). У травні упродовж місяця студенти мали нагоду формувати професійні компетентності у таких медіа, як «Рубрика», «UA News», НРГО «Прес-клуб реформ», «1+1 ПРОДАКШН», видавництві «Арт Економі». Вони також пройшли онлайнові курси «SMM:

фундамент», «Безпека в інтернеті під час війни: практичний курс», «Онлайн-курс із громадської журналістики».

На момент проведення конференції студенти звітували про оформлення звітної документації.

Загалом, студенти здобули важливі фахові навички, а також краще тепер розуміють свої здібності й напрямки зростання в професії.

Практика 10.06.2024Практика 2024