Перша зустріч в межах серії вечорів критичного мислення від "Фундації Суспільності»: студенти Медійної школи взяли участь у дискусії

Громадська організація "Фундація Суспільності" провела перший захід в межах серії вечорів критичного мислення за участі ведучого радіо НВ Дмитра Тузова та журналістки Катерини Федотенко. Темою зустрічі був вплив російської пропаганди на інформаційний простір України, а також важливість усвідомленого споживання інформації та протидії дезінформації. Під час заходу обговорили механізми роботи російської пропаганди та методи, які використовують для маніпуляції громадською думкою. Спікери наголосили на необхідності критичного мислення, особливо для журналістів, які повинні вміти аналізувати інформацію, відрізняти факти від фейків та допомагати суспільству орієнтуватися у великому потоці новин.

«Ми сподіваємося, що цей простір стане справжньою домівкою для студентів-журналістів», – поділилася Катерина Федотенко. Подібні заходи надихають та надають унікальні можливості для розвитку. Ми висловлюємо щиру подяку організаторам за цей безцінний досвід для всіх учасників!

Авторка тексту – Марина Баштанова, студентка 104 ВС групи

Редакторка – Полякова Альона, студентка 407 ВС групи