Студенти відвідали телеканал «Прямий»

28 вересня 2024 року студенти 1 курсу та учасники Медійної школи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка відвідали телеканал «Прямий». Під час екскурсії  на власні очі побачили, як працює телевізійна індустрія зсередини, дізналися про всі етапи створення прямих етерів. Студенти поспілкувалися з працівниками телеканалу та отримали відповіді на запитання щодо специфіки телевізійної роботи. Однією з найцікавіших частин візиту стала можливість поспостерігати за підготовкою та проведенням прямого етеру. Студентка 103 ФІЛ групи Терлецька Анастасія  поділилася своїми враженнями від почутого: «Екскурсія запамʼятається надовго. Для мене було надзвичайно цікаво побачити процес зйомки прямого етеру на власні очі.

Також ми дізналися багато корисного для себе. Це  крутий досвід, після якого залишилися незабутні емоції».

Студентка 204 ФІЛ групи та учасниця «Медійної школи» Сливчук Вікторія

IMG 1245IMG 1244IMG 1246IMG 1242